SPÔSOB DOPRAVY A PLATBY

Spôsob dodávky tovaru si môžete zvoliť:

1. Rozvoz tovaru v rámci Košíc

Rozvoz tovaru v rámci Košíc sa uskutočňuje dvakrát mesačne. Termín rozvozu a čas je uvedený v objednávkovom formulári. Tovar musí byť objednaný 24 hodín pred rozvozom. Dodávku neskôr objednaného tovaru nebudeme vedieť zaručiť.

Tovar doručíme priamo domov k zákazníkovi, na adresu ktorú uvedie v objednávke. Za tovar sa platí v hotovosti pri preberaní. Pre urýchlenie rozvozu by bolo vhodné mať pripravenú približnú sumu. Ak máte skúsenosti, že nájsť Vás je problematickejšie, napíšte nám cestu, resp. nejaké orientačné body, aby sme sa k Vám dostali čo najrýchlejšie.

Dovoz tovaru priamo domov k zákazníkovi je zadarmo.

2. Osobný odber

Naše produkty si môžete osobne vyzdvihnúť v Košiciach, na ulici Barčianska 13, po predchádzajúcom telefonickom dohovore na čísle 0915 917 109.

3. Slovenská pošta

Slovenskou poštou zasielame objednaný tovar na dobierku. Zaslaný tovar je potrebné vyzdvihnúť na pošte. Poštovné hradí kupujúci spolu s cenou tovaru pri prevzatí tovaru.

Orientačné ceny poštovného pre Slovensko:

  • Balík do 1 kg – 2,40 EUR
  • Balík do 2 kg – 3,40 EUR

Objednávky sa vybavujú priebežne. Maximálna dodacia lehota je 15 pracovných dní.

V prípade, že objednaný tovar nebude možné doručiť s vyššie uvedenou dodacou lehotou (vypredanie tovaru, stiahnutie tovaru z predaja, nedostupnosť tovaru) budeme Vás o tom bezodkladne informovať a dohodneme ďalší postup. Dodacia lehota môže byť primerane k okolnostiam predĺžená, ak je omeškanie spôsobené okolnosťami nami nezavinenými (meškanie zásielky, strata zásielky…).

4. Spôsob platby

Platba za objednané produkty bude uhradená pri prevzatí tovaru kupujúcim (podľa spôsobu dopravy).

Dokladom o predaji je faktúra, ktorá je priložená ku každej zásielke a slúži zároveň ako dodací aj záručný list.